Organizace firemní letní párty v bodech

Firemní večírky, posezení, teambuildingy, zajímavá školení…to vše nám může zpříjemnit dlouhé dny v zaměstnání, neboť máme změnu programu, můžeme se více stmelit s kolektivem a někdy si i rozšířit své vzdělání.

Termín je obvykle znám dlouhou dobu předem, aby všichni měli možnost udělat si čas a prostor a neplánovali si tam třeba dovolenou. Pokud se však jedná o akci venkovní, což je velmi časté, jsme závislí na tom, jaké bude zrovna počasí.

Ať už jde o nesnesitelné horko, déšť anebo vítr, těžko v takovém počasí můžeme sedět přímo pod širým nebem, ba ani slunečník nemusí být dostačující. Jak se tedy pro tyto případy co nejlépe zařídit?

Praktické drobnosti

Když jste (spolu)organizátorem takové firemní události, můžete udělat leccos pro to, aby se vše vydařilo, chce to však určitou kreativitu a proaktivitu. Nikde není psáno, že nemůžete jít nad ty úplně nejzákladnější povinnosti, které vám byly svěřeny.

Pokud se tedy budete trochu zajímat o předpověď počasí, můžete se předem připravit. Jestli se to vejde do rozpočtu, můžete pořídit pár levných pláštěnek či deštníků, zapůjčit někde deky pro chladnější počasí anebo pro případ vedra vymyslet, jak by se dala připravit ledová káva namísto horké.

Zkrátka vše záleží na vašich nápadech a budgetu, avšak určitá schopnost předvídat a být připraven z vás udělá kolegu oblíbeného u všech ostatních.

Ale pozor, nejspíš pak budete organizovat i všechny další akce.

Vhodné občerstvení

Povětrnostním podmínkám je třeba přizpůsobit i typ občerstvení. Může se stát, že nebudete mít k dispozici lednici a bude příšerné horko anebo bude naopak zima a vy nebudete mít příslušenství pro přípravu teplých nápojů. Jděte raději na jistotu a zvolte něco univerzálního, co nepotřebuje speciální podmínky pro uložení a hodí se do každého počasí. Doporučujeme také být spíš minimalista a neobjednávat deset druhů od každé věci v obrovském množství, vždy je lepší, když se věci v průběhu spotřebují, než kdyby se měly zkazit anebo byste se měli na závěr dohadovat o tom, kdo si poveze domů polovypité lahve vína a oschlé chlebíčky.

Předem si také zjistěte preference, alergie a chutě ostatních účastníků, ať nešlápnete s výběrem úplně vedle.

Outdoor přístřešek

Budete potřebovat přístřeší? Jenže co když se akce koná na volném prostranství? Řešením jsou různé typy přenosných a skládacích „prostor“. Možná ve firemním skladu už něco takového máte. Jestli tomu tak ale není a váš šéf uvažuje, že by do něčeho podobného zainvestoval, pamatujte, že je třeba, aby šlo o komfortní a odolné výrobky, které se zaměstnavateli opravdu vyplatí.

Věc na jedno použití by byla velkou dírou v rozpočtu. Myslete na případy prudkého slunce, silného větru, intenzivního deště a na to, kolik lidí by se tam teoreticky mělo vejít a zda budete mít uvnitř i stoly, ubrusy, potahy, malý improvizovaný bar s kávovarem a tak dále. Zkrátka potřebujete něco univerzálního – a přesně takový je party stan. Pokud jste o něčem takovém ještě nikdy neslyšeli a byla by to pro vás zajímavá varianta řešení, čtěte dále.

Spolehlivý stan

Možná jste už na festivalech, veletrzích a svatbách viděli spoustu různých stanů a plachtových přístřešků a nezaujaly vás. Party stan Jičín je jiný. Pevná a odolná konstrukce se dá snadno složit a kamkoli přenést. Umí odolat téměř jakémukoli rozmaru počasí, vytvoří příjemný stín i úkryt před větrem a deštěm. A ještě ke všemu hezky vypadá a vzhled si můžete upravit i do svého vlastního firemního designu, který bude pro všechny rozpoznatelný. Party stany Jičín jsou místem, kde vám skvěle poradí a pořídíte kvalitní výrobek za adekvátní cenu. A sloužit vám bude po mnoho let.